fbpx

AKADEMIA SOCIAL MEDIA ZDROWEGO MARKETINGU

KOMPLEKSOWY PROGRAM ON-LINE, KTÓRY NAUCZY CIĘ POZYSKIWANIA PACJENTÓW NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

dołącz do III edycji tylko do ŚRODY (25 LISTOPADA) do 21:00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Nauczę Cię jak w praktyce i krok po kroku pozyskiwać (i utrzymywać) pacjentów w mediach społecznościowych. Rozwijaj swój gabinet skutecznie i etycznie!

Akademia została zbudowana jako gotowy do wdrożenia proces na bazie 7 lat naszych doświadczeń w pracy z gabinetami medycznymi.

Dołącz do ponad 60 gabinetów medycznych, które już teraz pozyskują pacjentów dzięki strategiom zawartym w Akademii.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH AKADEMII?

PO PIERWSZE: 9 OBSZERNYCH MODUŁÓW Z WIEDZĄ W FORMIE WIDEO

Podstawą Akademii jest 9 modułów z wiedzą.

Każdy z nich to kilkanaście lub kilkadziesiąt lekcji wideo, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez dany temat. Każdy moduł kończy się także lekcją o błędach początkujących, których warto unikać oraz zadaniem domowym, które pozwoli Ci szybko wdrożyć w praktyce to, czego się nauczysz. Zakres poszczególnych modułów znajdziesz poniżej.

Moduł 1

Facebook i Instagram w medycynie od podstaw

W tym module dowiesz się jakie możliwości daje Facebook i Instagram w branży medycznej. Poznamy najskuteczniejsze formaty, możliwości reklamowe i optymalizacji pracy w tych kanałach. Moduł ten będzie świetnym wprowadzeniem zarówno dla osób, które już działają w obu platformach jak i tych, które jeszcze nie miały z nimi styczności w kontekście promocji swojego gabinetu.

Facebook i Instagram w medycynie od podstaw

16 lekcji wideo

Moduł 2

Budujemy kalendarz publikacji

Drugi moduł poświęcimy całkowicie na to co publikować w mediach społecznościowych oraz jak w praktyce zaplanować cały proces i strategię odnośnie treści social media dla gabinetu! Na koniec tego modułu będziesz miał gotowy kalendarz i strategię publikacji treści w różnych formatach i spełniające różne cele. Zarówno dla Facebooka jak i Instagrama.

Budujemy kalendarz publikacji

18 lekcji wideo

Moduł 3

Tworzymy atrakcyjne i skuteczne treści

Plan i strategia publikacji treści są już gotowe (uczyliśmy się tego w module 2) teraz czas na jego realizację! W trzecim module dowiesz się jak krok po kroku tworzyć atrakcyjne treści graficzne, wideo i tekstowe na potrzeby social media Twojego gabinetu. Nie musisz znać się na grafice ani wideo. Będziemy korzystać z prostych, dostępnych internetowo narzędzi i pokażemy Ci jak robić w nich niezwykłe rzeczy w ciągu kilku minut!

Tworzymy atrakcyjne i skuteczne treści

16 lekcji wideo

Moduł 4

Prawo, regulaminy i etyka

Czwarty moduł poruszy bardzo istotne kwestie w kontekście promocji usług medycznych. Dowiesz się w nim jak tworzyć reklamy i treści w sposób, który będzie zgodny z prawem polskim, regulaminami Facebooka i Instagrama dla usług medycznych i pokrewnych oraz zasadami etyki - tak by nasze działania były nie tylko skuteczne, ale i legalne oraz wartościowe z perspektywy pacjenta!

Prawo, regulaminy i etyka

15 lekcji wideo

Moduł 5

Budujemy ofertę i proces sprzedaży

Plan i strategia publikacji treści są już gotowe (uczyliśmy się tego w module 2) teraz czas na jego realizację! W trzecim module dowiesz się jak krok po kroku tworzyć atrakcyjne treści graficzne, wideo i tekstowe na potrzeby social media Twojego gabinetu. Nie musisz znać się na grafice ani wideo. Będziemy korzystać z prostych, dostępnych internetowo narzędzi i pokażemy Ci jak robić w nich niezwykłe rzeczy w ciągu kilku minut!

Budujemy ofertę i proces sprzedaży

15 lekcji wideo

Moduł 6

Reklamy płatne na Facebooku i Instagramie

W tym module otrzymasz kompleksową wiedzę jak docierać do idealnych pacjentów w płatnych reklamach na FB, jak tworzyć skuteczne kampanie, jakich formatów użyć, jak zbierać dane remarketingowe i jak je wykorzystać oraz jak optymalizować koszty pozyskania pacjenta. A to wszystko na podstawie setek naszych kampanii przeprowadzonych dla gabinetów w całej Polsce!

Reklamy płatne na Facebooku i Instagramie

19 lekcji wideo

Moduł 7

Narzędzia i aplikacje - instrukcje i zastosowanie

Ten moduł naszpikowany będzie instrukcjami krok po kroku jak wykorzystywać bardzo pomocne w marketingu medycznym narzędzia internetowe. Nie tylko pokażemy Ci jak korzystać z narzędzi, ale przede wszystkim jak każde z nich zgrabnie wkomponować w swoje działania w mediach społecznościowych by poprawić wyniki i działać wydajniej.

Narzędzia i aplikacje - instrukcje i zastosowanie

15 lekcji wideo

Moduł 8

Messenger marketing i chatboty w gabinecie

Znaczenie Messengera i chatów w marketingu internetowym rośnie niesamowicie dynamicznie. W tym module pokażemy, w jaki sposób wykorzystać ten potencjał w gabinecie medycznym. Dowiesz się jak w samym 2019 roku, wygenerowaliśmy ponad 2000(!) potencjalnych pacjentów tylko w Messengerze. Dowiesz się także jak zbudować swojego chatbota obsługującego zapytania pacjentów.

Messenger marketing i chatboty w gabinecie

8 lekcji wideo

Moduł 9

Analityka, optymalizacja, skalowanie

W tym momencie Twoja strategia jest już zbudowana, a Ty pozyskujesz pacjentów z kanałów social media w sposób regularny. Co dalej? W tym module pokażemy Ci jak dokładnie analizować wyniki działań (byś wiedział, co do złotówki, ile kosztuje Cię pozyskanie pacjenta), jak optymalizować koszt pozyskania klientów oraz jak zwiększyć skalę sprzedaży i przyspieszyć rozwój Twojego gabinetu.

Analityka, optymalizacja, skalowanie

12 lekcji wideo

PO DRUGIE: MODUŁY BONUSOWE

BONUSOWY 1

POZYCJONOWANIE GABINETU W GOOGLE

W pierwszym module bonusowym otrzymasz od nas 2 godzinne szkolenie z zakresu pozycjonowania gabinetu medycznego w wyszykiwarce Google wraz z gotową checklistą kroków do wdrożenia, które pozwolą Ci osiągnąć wysokie, lokalne pozycje wyników wyszukiwania.

POZYCJONOWANIE GABINETU W GOOGLE

2-godzinny materiał wideo oraz checlista lokalnego SEO do wdrożenia krok po kroku

BONUSOWY 2

E-MAIL MARKETING W GABINECIE MEDYCZNYM

Drugi moduł bonusowy poświęcony jest e-mail marketingowi w gabinecie medycznym. Dowiesz się z niego co wysyłać do swoich pacjentów, jak pozyskiwać ich e-maile i jak zbudować automatyczną strategię, która poprawi Twoje zyski.

E-MAIL MARKETING W GABINECIE MEDYCZNYM

2-godzinne wideo szkoleniowe oraz materiały dodatkowe.

+ kolejne moduły bonusowe już wkrótce (otrzymasz do nich dostęp bezpłatnie w ramach Akademii)

PO TRZECIE: GRUPA WSPARCIA I SPOTKANIA LIVE MASTERMIND

Naucz się medycznego marketingu on-line

Zależy nam na tym, by Twój marketing rozwijał się w sposób stały i równomierny.

Dlatego dla uczestników Akademii przygotowaliśmy zamkniętą grupę, gdzie możesz zadać dowolne pytanie i poprosić o pomoc w Twoim przypadku.

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Zapytaj i uzyskaj odpowiedź.

Nie masz pewności czy wyniki, które osiągasz, są dobre, czy może warto coś poprawić? Zapytaj i miej 100% pewności, że idziesz w dobrą stronę.

Utknąłeś w jakimś momencie? Daj znać, przeprowadzimy Cię przez problem indywidualnie!

A do tego raz w miesiącu około 1-2-godzinne spotkania LIVE Mastermind!

Będzie to okazja, by na żywo zadawać swoje pytania, rozmawiać o optymalizacji swoich kampanii i nowych strategiach i możliwościach rozwoju gabinetu!

PO CZWARTE: BIBLIOTEKA SZABLONÓW!

marketing medyczny biblioteka szablonów

Prawdziwa wisienka na torcie! W ramach Akademii Zdrowego Marketingu nie tylko otrzymasz od nas kompleksową wiedzę jak zbudować swoją strategię, ale także dostęp do BIBLIOTEKI SZABLONÓW I WZORÓW MARKETINGOWYCH!

Co to oznacza w praktyce?

W bibliotece będziemy umieszczać gotowe do wdrożenia (kopiuj/wklej) materiały marketingowe.

Jeśli np. nie masz pewności jak dobrać grupę docelową do reklamy, możesz skorzystać z biblioteki szablonów dla swojej specjalizacji medycznej i przekopiować naszą gotową propozycję.

Jeśli nie masz pomysłu na promocję dla danej usługi – możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji wraz z gotowymi tekstami promocyjnymi.

Chcesz wdrożyć chatbota, ale nie masz czasu, by go budować? Pobierz gotowy schemat i wdróż go jednym kliknięciem!

Dzięki bibliotece oszczędzisz wiele godzin i tysiące złotych. Znajdziesz w niej

PO PIĄTE: DOŻYWOTNIE AKTUALIZACJE

akademia social media zdrowego marketingu

Dołączając do Akademii w III edycji (zamykamy 25 listopada o 22:00) otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich aktualizacji, nowych materiałów oraz wszystkiego, co opisaliśmy powyżej!

Marketing w mediach społecznościowych zmienia się bardzo szybko.Z tym programem będziesz zawsze na bieżąco i o krok przed konkurencją!

OPINIE UCZESTNIKÓW AKADEMII

Q

Strategie, których uczymy w Akademii, sprawdziliśmy w pozyskiwaniu pacjentów dla takich specjalizacji jak:

agencja marketingu medycznego

KTO PRZEKAZUJE WIEDZĘ W AKADEMII?

Akademię Zdrowego Marketingu prowadzi w całości Mateusz Wyciślik – twórca marki Zdrowy Marketing, który od 7 lat pracuje z gabinetami i specjalistami z zakresu medycyny nad skutecznymi strategiami pozyskiwania pacjentów on-line. 

Wiedza, którą otrzymasz, będzie efektem wielu lat wypracowywanych strategii, popełnianych błędów i przetestowanych rozwiązań na rynku polskim i USA. 

Oprócz stworzenia 3 marek biznesowych i pomocy dziesiątkom gabinetów medycznych, Mateusza posłuchasz także w jego podcaście – Growth Hacking Po Polsku, gdzie regularnie dzieli się wiedzą z zakresu skutecznych i skalowalnych sposobów rozwoju biznesu w sieci. 

Możesz go także spotkać w roli prelegenta podczas branżowych spotkań dla specjalistów z branży medycznej.

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Gabinety medyczne

Chcące samodzielnie zbudować swoją strategię pozyskiwania pacjenta w social media.

LEKARZE/SPECJALIŚCI

Jednoosobowe praktyki, które nie chcą zlecać swoich działań agencjom reklamowym.

freelancerzy

Specjaliści z zakresu marketingu, którzy chcą skuteczniej prowadzić swoje działania w social media dla medycznych klientów.

Czy potrzebujesz wiedzy na start?

Absolutnie NIE! Akademia została stworzona w taki sposób, by pomóc Ci przejść od zera do skutecznej strategii pozyskiwania i utrzymania pacjenta krok po kroku.

Każdy element będzie wyjaśniony w formie wideo (z pokazanym ekranem jak „wyklikać” konkretne rozwiązanie) a dodatkowo otrzymasz szablony i wsparcie w grupie kursantów gdzie możesz pytać, o co tylko chcesz i uzyskać indywidualną pomoc!

Czy Akademia to jedyna opcja by się tego nauczyć?

Oczywiście, że nie! Możesz poświęcić swój czas i wiedzę w temacie marketingu w social media zdobywać z wielu źródeł i testować ją na własnym przykładzie.

Akademia to jednak gotowa ścieżka, która przeprowadzi Cię od miejsca, w którym Twoje social media są mało znaczącym lub nieskutecznym kanałem pozyskiwania pacjenta do miejsca, gdzie media społecznościowe będą przewidywalnym i głównym źródłem pozyskiwania nowych klientów dla Twojego gabinetu.

Ścieżka to tutaj słowo klucz! Akademia bowiem prowadzi Cię za rękę krok po kroku. Nie popełniasz kosztownych błędów i widzisz rezultaty już od pierwszych dni po wdrożeniu!

To, co bardzo istotne to fakt, że Akademia Zdrowego Marketingu podsuwa Ci gotowe rozwiązania dla branży medycznej! Jak doskonale wiesz, ogólne zasady i strategie nie zawsze mają tutaj zastosowanie. Metody w Akademii są nie tylko skuteczne, ale także zgodne z prawem i restrykcyjnymi regulaminami takich serwisów jak Facebook.

OPINIE UCZESTNIKÓW AKADEMII

Q

100% GWARANCJI

Jeśli wciąż nie wiesz, czy Akademia Social Media Zdrowego Marketingu, to program dla Ciebie, to mam dobrą informację. 

Wiemy, jak dużą wartość wniesie ten program i jesteśmy tego w 100% pewni, dlatego dajemy Ci 30 dni pełnej i bezwarunkowej gwarancji satysfakcji

Jeśli w dowolnym momencie uznasz, że ten program nie przyczynił się do rozwoju Twojego gabinetu, to zwrócimy Ci pieniądze

Nie musisz podawać żadnych argumentów. Jeśli chcesz otrzymać zwrot, po prostu napisz na mateusz@zdrowymarketing.pl. 

Gdzie jest haczyk? Nie ma! Akademia to sprawdzony proces, którego jesteśmy pewni i jesteśmy w stanie to zagwarantować. 

Jak widzisz, dzięki Akademii Twój biznes może tylko zyskać.

ILE KOSZTUJE DOSTĘP DO PROGRAMU?

W ramach promocyjnego dostępu do Akademii otrzymujesz:

  • Szkolenie on-line Akademia Zdrowego Marketingu
  • Moduł bonusowy #1 – pozycjonowanie gabinetu w Google
  • Moduł bonusowy #2 – e-mail marketing gabinetu medycznego
  • Dożywotni dostęp do aktualizacji materiałów
  • Dożywotni dostęp do biblioteki szablonów
  • Comiesięczne spotkania LIVE Mastermind dla Kursantów
  • Dostęp do zamkniętej społeczności kursantów na Facebooku
  • Analiza Twojej pracy przez Mateusza w grupie
  • Dostęp na żądanie 24/7 do materiałów
  • Gwarancję zadowolenia (30 dni na zwrot!)

Dołącz do III edycji za 899 zł + VAT

Cena brutto z VAT - 1105 zł

To najniższa cena (każda kolejna edycja Akademii będzie droższa)

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZAPISZ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ

Chcesz więcej bezpłatnych wskazówek?

Dołącz do innych Specjalistów w naszym newsletterze i otrzymuj newsy i porady jak rozwijać medyczny biznes w sieci.
close-link