fbpx

AKADEMIA SOCIAL MEDIA

ZDROWEGO MARKETINGU

KOMPLEKSOWY PROGRAM ON-LINE, KTÓRY NAUCZY CIĘ POZYSKIWANIA PACJENTÓW NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

Nauczę Cię jak w praktyce i krok po kroku pozyskiwać
(i utrzymywać) pacjentów w mediach społecznościowych.


Rozwijaj swój gabinet skutecznie i etycznie!

ZAPISY ZAMKNIĘTE

KOLEJNA EDYCJA PLANOWANA JEST NA WRZESIEŃ 2020

AKADEMIA SOCIAL MEDIA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
SPRZEDAŻ W TEJ EDYCJI ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Kto przekazuje wiedzę w tym programie?

mateusz wyciślik

Akademię Zdrowego Marketingu prowadzi w całości Mateusz Wyciślik – twórca marki Zdrowy Marketing, który od 7 lat pracuje z gabinetami i specjalistami z zakresu medycyny nad skutecznymi strategiami pozyskiwania pacjentów on-line. 

Wiedza, którą otrzymasz będzie efektem wielu lat wypracowywanych strategii, popełnianych błędów i przetestowanych rozwiązań na rynku polskim i USA. 

Oprócz stworzenia 3 marek biznesowych i pomocy dziesiątkom gabinetów medycznych, Mateusza posłuchasz także w jego podcaście – Growth Hacking Po Polsku, gdzie regularnie dzieli się wiedzą z zakresu skutecznych i skalowalnych sposobów rozwoju biznesu w sieci. 

Możesz go także spotkać w roli prelegenta podczas branżowych spotkań dla specjalistów z branży medycznej.

POZNAJ AKADEMIĘ ZDROWEGO MARKETINGU

Dla kogo jest ten program?

Akademia Zdrowego marketingu powstała z myślą o małych i dużych gabinetach medycznych różnych specjalizacji. 

Jeśli odpowiadasz za sprzedaż i pozyskiwanie pacjentów w gabinecie medycznym, lub jesteś specjalistą medycznym, który rozwija swoją praktykę, to ten program będzie dla Ciebie ekstremalnie dobrą inwestycją. 

Do Akademii zapraszamy każdego, kto chce poznać skuteczne strategie pozyskiwania pacjentów w mediach społecznościowych. W szczególności:

WŁAŚCICIELI I MANAGERÓW

KLINIK I GABINETÓW MEDYCZNYCH

Jeśli jesteś właścicielem lub managerem kliniki, to w Akademii znajdziesz wszystkie informacje, które potrzebne są do zbudowania i egzekwowania właściwej strategii pozyskiwania pacjentów. 

SPECJALISTÓW

ROZWIJAJĄCYCH WŁASNĄ PRAKTYKĘ

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w marketingu Akademia pomoże Ci zbudować powtarzalny proces pozyskiwania pacjentów w mediach społecznościowych.

DZIAŁÓW MARKETINGU

DZIAŁAJĄCYCH W RAMACH KLINIK I GABINETÓW MEDYCZNYCH

Jeśli pracujesz lub zarządzasz działem marketingu w klinice medycznej, to w Akademii znajdziesz gotowe rozwiązania, które pomogą Ci poprawić skuteczność biznesową oraz wiele inspiracji gotowych do wdrożenia. 

MARKETERÓW I FREELANCERÓW

PRACUJĄCYCH Z BRANŻĄ MEDYCZNĄ

Jeśli jesteś freelancerem, zarządzasz lub pracujesz w agencji reklamowej, która obsługuje klientów z branży medycznej, to Akademia jest dla Ciebie! 

Czy potrzebujesz wiedzy na start?

Absolutnie NIE! Akademia została stworzona w taki sposób by pomóc Ci przejść od zera do skutecznej strategii pozyskiwania i utrzymania pacjenta krok po kroku

Każdy element będzie wyjaśniony w formie wideo (z pokazanym ekranem jak „wyklikać” konkretne rozwiązanie) a dodatkowo otrzymasz szablony i wsparcie w grupie kursantów gdzie możesz pytać o co tylko chcesz i uzyskać indywidualną pomoc!

Czy Akademia to jedyna opcja by się tego nauczyć?

Oczywiście, że nie! Możesz poświęcić swój czas i wiedzę w temacie marketingu w social media zdobywać z wielu źródeł i testować ją na własnym przykładzie.

Akademia to jednak gotowa ścieżka, która przeprowadzi Cię od miejsca w którym Twoje social media są mało znaczącym lub nieskutecznym kanałem pozyskiwania pacjenta do miejsca gdzie media społecznościowe będą przewidywalnym i głównym źródłem pozyskiwania nowych klientów dla Twojego gabinetu. 

Ścieżka to tutaj słowo klucz! Akademia bowiem prowadzi Cię za rękę krok po kroku. Nie popełniasz kosztownych błędów i widzisz rezultaty już od pierwszych dni po wdrożeniu

To co bardzo istotne to fakt, że Akademia Zdrowego Marketingu podsuwa Ci gotowe rozwiązania dla branży medycznej! Jak doskonale wiesz ogólne zasady i strategie nie zawsze mają tutaj zastosowanie. Metody w Akademii są nie tylko skuteczne, ale także zgodne z prawem i restrykcyjnymi regulaminami takich serwisów jak Facebook

CO ZAWIERA AKADEMIA

Po pierwsze: 9 obszernych modułów z wiedzą w formie wideo

Podstawą Akademii jest 9 modułów z wiedzą. Każdy z nich to kilka(naście) lekcji wideo, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez dany temat. Każdy moduł kończy się także lekcją o błędach początkujących, których warto unikać oraz zadaniem domowym, które pozwoli Ci szybko wdrożyć w praktyce to, czego się nauczysz!

Każdy z modułów udostępnimy dla Ciebie co tydzień (co czwartek od 9 stycznia do 5 marca 2020)

Co zawierają moduły? 

jak promować gabinet medyczny w social media
akademia zdrowego marketingu moduł 1

Moduł 1
Facebook i Instagram w medycynie od podstaw

W tym module dowiesz się jakie możliwości daje Facebook i Instagram w branży medycznej.

Poznamy najskuteczniejsze formaty, możliwości reklamowe i optymalizacji pracy w tych kanałach.

Moduł ten będzie świetnym wprowadzeniem zarówno dla osób, które już działają w obu platformach jak i tych, które jeszcze nie miały z nimi styczności w kontekście promocji swojego gabinetu.

akademia zdrowego marketingu moduł 2

Moduł 2 Budujemy kalendarz publikacji

Drugi moduł poświęcimy całkowicie na to co publikować w mediach społecznościowych oraz jak w praktyce zaplanować cały proces i strategię odnośnie treści social media dla gabinetu!

Na koniec tego modułu będziesz miał gotowy kalendarz i strategię publikacji treści w różnych formatach i spełniające różne cele. Zarówno dla Facebooka jak i Instagrama.

akademia zdrowego marketingu moduł 3

Moduł 3
Tworzymy atrakcyjne i skuteczne treści

Plan i strategia publikacji treści są już gotowe (uczyliśmy się tego w module 2) teraz czas na jego realizację!

W trzecim module dowiesz się jak krok po kroku tworzyć atrakcyjne treści graficzne, wideo i tekstowe na potrzeby social media Twojego gabinetu.

Nie musisz znać się na grafice ani wideo. Będziemy korzystać z prostych, dostępnych internetowo narzędzi i pokażemy Ci jak robić w nich niezwykłe rzeczy w ciągu kilku minut!

akademia zdrowego marketingu moduł 4

Moduł 4
Prawo, regulaminy i etyka

Czwarty moduł poruszy bardzo istotne kwestie w kontekście promocji usług medycznych.

Dowiesz się w nim jak tworzyć reklamy i treści w sposób, który będzie zgodny z prawem polskim, regulaminami Facebooka i Instagrama dla usług medycznych i pokrewnych oraz zasadami etyki - tak by nasze działania były nie tylko skuteczne ale i wartościowe z perspektywy pacjenta!

akademia zdrowego marketingu moduł 5

Moduł 5
Budujemy ofertę i proces sprzedaży

W tym module dowiesz się jak przygotować skuteczne propozycje i oferty dla swoich pacjentów.

Co i w jaki sposób proponować by przekonać ich do wizyty w Twoim gabinecie, wypełnienia formularza czy skorzystania z promocyjnych pakietów.

Dowiesz się także jak ułożyć swoją ścieżkę sprzedaży tak by trafić w potrzeby pacjentów na różnych etapach podejmowania decyzji.

akademia zdrowego marketingu moduł 6

Moduł 6
Reklamy płatne na Facebooku i Instagramie

Niesamowicie istotny moduł, który od pierwszego tygodnia po wdrożeniu pozwoli Ci pozyskiwać nowych potencjalnych klientów. To fakt, nie chwyt marketingowy. 😉

Otrzymasz tutaj kompleksową wiedzę jak docierać do idealnych pacjentów w reklamach na Facebooku i Instagramie, jak tworzyć skuteczne kampanie, jakich formatów użyć, jak zbierać dane remarketingowe i jak je wykorzystać oraz jak optymalizować koszty pozyskania pacjenta.

A to wszystko na podstawie setek naszych kampanii przeprowadzonych dla gabinetów w całej Polsce!

akademia zdrowego marketingu moduł 7

Moduł 7
Narzędzia i aplikacje - instrukcje i zastosowanie

Ten moduł naszpikowany będzie instrukcjami krok po kroku jak wykorzystywać bardzo pomocne w marketingu medycznym narzędzia internetowe.

Nie tylko pokażemy Ci jak korzystać z narzędzi, ale przede wszystkim jak każde z nich zgrabnie wkomponować w swoje działania w mediach społecznościowych by poprawić wyniki i działać wydajniej.

akademia zdrowego marketingu moduł 8

Moduł 8
Messenger marketing i chatboty w gabinecie

Znaczenie Messengera i chatów w marketingu internetowym rośnie niesamowicie dynamicznie. W tym module pokażemy w jaki sposób wykorzystać ten potencjał w gabinecie medycznym.

Dowiesz się jak w samym 2019 roku wygenerowaliśmy ponad 2000(!!!) potencjalnych pacjentów tylko w Messengerze.

Dowiesz się także jak zbudować swojego chatbota obsługującego zapytania pacjentów.

akademia zdrowego marketingu moduł 9

Moduł 9
Analityka, optymalizacja, skalowanie

W tym momencie Twoja strategia jest już zbudowana a Ty pozyskujesz pacjentów z kanałów social media w sposób regularny.

Co dalej? W tym module pokażemy Ci jak dokładnie analizować wyniki działań (byś wiedział co do złotówki ile kosztuje Cię pozyskanie pacjenta), jak optymalizować koszt pozyskania klientów oraz jak zwiększyć skalę sprzedaży i przyspieszyć rozwój Twojego gabinetu.

PO DRUGIE: MODUŁY BONUSOWE

akademia zdrowego marketingu moduł bonusowy 1

Moduł bonusowy #1
Analiza działań konkurencji i case study

W tym bonusowym module będziemy przyglądać się najlepszym przykładom marketingu najlepszych klinik i specjalistów medycznych w kraju i na świecie.

Podczas tego procesu będziemy analizowali poszczególne elementy i zastanawiali się jak można przenieść je do własnego marketingu.

Moduł ten będzie rozwijany regularnie o kolejne przykłady.

akademia zdrowego marketingu moduł bonusowy 2

Moduł bonusowy #2
Influencer marketing w gabinecie medycznym

Znaczenie influencerów (czyli osób, które zbudowały wokół siebie silne społeczności fanów w mediach społecznościowych) w marketingu rośnie. W tym module zobaczysz jak wykorzystać mikro influencerów do promocji Twojej marki i gabinetu medycznego.

Poznasz sposoby na dotarcie do odpowiednich osób, oraz realizację niskokosztowych kampanii.

akademia zdrowego marketingu moduł bonusowy 3

Moduł bonusowy #3
Grupy na Facebooku w promocji gabinetu

Grupy na Facebooku to kolejny element marketingu, który mocno zyskał na popularności.

Czy ich wykorzystanie jest możliwe w gabinecie medycznym. A jeśli tak to jak zrobić to z mądrze? O tym porozmawiamy w 3 bonusowym module.

+ moduły bonusowe będą rozwijane o nowe tematy do których otrzymasz dostęp bezpłatnie! 

PO trzecie: grupa wsparcia i regularne spotkania live mastermind

Naucz się medycznego marketingu on-line

Zależy nam na tym by Twój marketing rozwijał się w sposób stały i równomierny. Dlatego dla naszych kursantów z edycji VIP przygotowaliśmy zamkniętą grupę gdzie możesz zadać dowolne pytanie i poprosić o pomoc w Twoim przypadku. 

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Zapytaj i uzyskaj odpowiedź. 

Nie masz pewności czy wyniki, które osiągasz są dobre, czy może warto coś poprawić? Zapytaj i miej 100% pewności, że idziesz w dobrą stronę. 

Utknąłeś w jakimś momencie? Daj znać, przeprowadzimy Cię przez problem indywidualnie! 

A do tego raz w miesiącu około 2 godzinne spotkania LIVE Mastermind! Będzie to okazja by na żywo zadawać swoje pytania, rozmawiać o optymalizacji swoich kampanii i nowych strategiach i możliwościach rozwoju gabinetu! 

Koszt 2 godzin konsultacji ze mną to 600zł + VAT – w tym programie dostaniesz dostęp do mojej pomocy na żywo bezpłatnie zarówno w formie grupy jak i spotkań LIVE. 

PO czwarte: biblioteka szablonów!

marketing medyczny biblioteka szablonów

Prawdziwa wisienka na torcie! W ramach Akademii Zdrowego Marketingu nie tylko otrzymasz od nas kompleksową wiedzę jak zbudować swoją strategię, ale także dostęp do BIBLIOTEKI SZABLONÓW I WZORÓW MARKETINGOWYCH!

Co to oznacza w praktyce? W bibliotece będziemy umieszczać gotowe do wdrożenia (kopiuj/wklej) materiały marketingowe. Jeśli np. nie masz pewności jak dobrać grupę docelową do reklamy, możesz skorzystać z biblioteki szablonów dla swojej specjalizacji medycznej i przekopiować naszą gotową propozycję. 

Jeśli nie masz pomysłu na promocję dla danej usługi – możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji wraz z gotowymi tekstami promocyjnymi. 

Chcesz wdrożyć chatbota, ale nie masz czasu, by go budować? Pobierz gotowy schemat i wdróż go jednym kliknięciem!

Dzięki bibliotece oszczędzisz wiele godzin i tysiące złotych. Znajdziesz w niej 

PO PIĄTE: DOŻYWOTNIE AKTUALIZACJE MATERIAŁÓW

Dołączając do Akademii w marcowej edycji (której sprzedaż zamykamy 24 marca 2020 o godzinie 20:00) otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich aktualizacji, nowych materiałów oraz wszystkiego, co opisaliśmy powyżej! 

Marketing w mediach społecznościowych zmienia się bardzo szybko. Z tym programem będziesz zawsze na bieżąco i o krok przed konkurencją!

ILE KOSZTUJE DOSTĘP DO PROGRAMU?

W ramach promocyjnego dostępu do Akademii otrzymujesz:

DOCELOWA CENA AKADEMII TO 2400 ZŁ + VAT

ZAPISY ZAMKNIĘTE. WRACAMY W EDYCJI MAJ/CZERWIEC 2020.

990 ZŁ BRUTTO (804,88 zł netto)

990 ZŁ BRUTTO (804,88 zł netto)

INWESTYCJA BEZ RYZYKA

Jeśli wciąż nie wiesz czy Akademia Social Media Zdrowego Marketingu, to program dla Ciebie, to mam dobrą informację. 

Wiemy jak dużą wartość wniesie ten program, dlatego dajemy Ci 60 dni gwarancji satysfakcji. Jeśli w dowolnym momencie uznasz, że ten program nie przyczynił się do rozwoju Twojego gabinetu, to zwrócimy Ci pieniądze. 

Nie musisz podawać żadnych argumentów. Jeśli chcesz otrzymać zwrot po prostu napisz na mateusz@zdrowymarketing.pl. 

Jak widzisz dzięki Akademii Twój biznes może tylko zyskać!

EDYCJA MARZEC 2020 DOSTĘPNA DO 24.03 DO 20:00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
SPRZEDAŻ W TEJ EDYCJI ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA
ZAPISZ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ

Chcesz więcej bezpłatnych wskazówek?

Dołącz do innych Specjalistów w naszym newsletterze i otrzymuj newsy i porady jak rozwijać medyczny biznes w sieci.
close-link